Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

50 İlk Öpücük Türkçe Dublaj full izle

03-02-2013

Film Bilgileri
50 İlk Öpücük Türkçe Dublaj full izle
7.007 defa izlendi

50 İlk Öpücük Türkçe Dublaj full izle

Adam Sandler den harika bir komedi filmi daha sizler için ekleniyor. 50 ilk öpücük tek parça izle olarak eklenmiştir. 2004 yapımı imdb den 6,8 puan alan filmimiz Peter Segal tarafından çekimlenmiştir. Filmin türü ise komedi aşk çerçevesinde dönmektedir. Filmin orijinal dildeki ismi ise; 50 First Dates izle olarak tanımlanmaktadır. Adam sandler burada genç bir aşk adamını canlandırıyor. Genç kızların rüyası her istediği kızla beraber olan adam gününü gün ediyor ve hayatın keyfini çıkartıyor. Hayatı boyunca hep tek gecelik işler peşinde koşan adamımız bu sefer fena tosluyor. Genç ve güzel bir kızla tanışır ve ona aşk olur. Kızın hasta olmasına rağmen aşık olduğu kızla beraber hastalığı da olsa onun yanında olacaktır ve daima onu koruyup kollayacaktır. Adam sandler işinin erbabı bir oyuncudur ve her zaman filmleri imdb den çok yüksek puanlar almaktadır. Her seferinde olduğu gibi bu filmi de bir hayli eğlenceli ve sevecen bir hal alacaktır. Büyük bir zevkle seyredeceğiniz. 50 ilk öpücük filmini sizlere online seyretme keyfi ile sunmuş bulunuyoruz. Bakfilmizle.com sunar iyi seyirler dileriz.

Yöneticiden Yorum: Adam Sandler filmleri izlemek her zaman çok eğlenceli ve sürükleyici oluyor. Adamın her filmi harbiden on numaradır. Kesinlikle seyretmenizi düşündüğüm bir filmdir iyi seyretmeler.

Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " 50 İlk Öpücük Türkçe Dublaj full izle "
  1. Batuhan 16 Ocak 2014, 19:22 -

    28 inci izleyişim filmi ilk izlediğim zaman anlatabilirim şimdide arkadaşlar adam sandler in tüm filmlerini izledim özellikle büyükler 1 ve 2 yi tavsiye ederim..

Bak Film izle | Online HD Film izle | Vizyon Filmler | Sinema izle
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
film izle
Pi’nin Yaşamı Esaretin Bedeli Kuzuların Sessizliği Tanrıkent Ruhların Kaçışı