Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Sümelanın Şifresi Temel Full izle

13-12-2012

Film Bilgileri
Sümelanın Şifresi Temel Full izle
10.637 defa izlendi

Sümelanın Şifresi Temel İzle

Karadeniz’in bağrından kopup gelen bir komedi filmi olan Sümelanın Şifresi Temel full izle filmi ile karşınızda bulunurken sizlere bu güzelim yerli komedi filmini sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Sümelanın Şifresi Temel filmini full hd online izleme imkanı aktif halde sizlerin beğenisine sunulmuştur filmi hemen seyredebilirsiniz. Filmde insanlar alemi güldürü programı ile tanıdığımız Alper Kul başrol oynamaktadır yani filmin kahramanı temeli canlandırmaktadır. Sümelanın Şifresi Temel online izle filmi 2011 yılının en iyi ve komik yerli komedi filmlerinden biridir diyebiliriz. Yönetmenliğini ise; Adem Kılıç üstlenmiştir imdb den ise; 4,1 puan almıştır. Şimdiden herkese iyi eğlenceler dileriz. Bakfilmizle.com sunar.

Sümelanın Şifresi Temel izle tek parça filminin konusu;

Karadeniz’in haşin deli kanlısı temel bir kara sevdaya tutulmuştur. İmkansız sanılan bir aşka yelken açmıştır. O artık karadeniz’in en zengin ailesinin kızına deli gibi aşık olmuştur. Ne yapacağını ve kızı nasıl isteyeceğini bilemez onun en büyük korkusu kızın babasıdır. Kızın babası holding sahibidir ve bizim temelin ise sökük çorabından ve çevresindeki arkadaşlarından başka hiç bir şeyi yoktur. Bir gün temel ve en iyi arkadaşı yolda gezerken bir fikir gelir akıllarına. Sümela manastırının şifresini çözmeye karar vereceklerdir ve bunun için iyi bir araştırma yaptıktan sonra Sümela’ya gizlice girip şifreyi çözüp hazineye kavuşmak istemektedirler ve böylece temel kızın kapısına dikilip zengin biri olarak çok sevdiği Zuhal’ı karısı olarak alabilmeyi planlıyordur. Fakat işleri sandıkları kadar kolay olmayacaktır her şey tam tersini göstermektedir. Eğlenceli bir Karadeniz macerası sizleri bekliyor iyi seyirler dileriz bakfilmizle.com ailesi.

Bakfilmizle.com Film Puanı: 6,0

Yöneticiden Yorum: 2011 yılına ait çok iyi bir yerli komedi filmi olduğuna inanmaktayım. Filmde Karadenizli temelin komik hikayesi anlatılmıştır. Halkın kendine has şivesi ile film daha da ilgi çekici ve komik olmuştur filmi kesinlikle seyretmenizi istiyorum.

Benzer Filmler
Bak Film izle | Online HD Film izle | Vizyon Filmler | Sinema izle
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
film izle
Pi’nin Yaşamı Esaretin Bedeli Kuzuların Sessizliği Tanrıkent Ruhların Kaçışı