Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Zamana Karşı Türkçe Dublaj İzle Hd

12-12-2012

Film Bilgileri
Zamana Karşı Türkçe Dublaj İzle Hd
4.890 defa izlendi

Zamana Karşı Türkçe Dublaj İzle

2011 Amerika yapımı müthiş bir bilim kurgu aksiyon filmi ile sizlerin karşısında duruyoruz. İn Time izle filmi yani zamana karşı izle filmini sizlere sunmuş bulunmaktayız. Öyle bir dünya düşünün zaman açısında çok kıymetli zaman eşittir hayat demektir. Yani insanlar ölmemek için zamana ihtiyaçları vardır. Zamana karşı full izle filmi de o dünyayı yansıtan en iyi filmlerden birisidir. Filmin yönetmenliğini üstlenen kişi ise; Andrew Niccol olarak tanınır. Bu filmi kesinlikle seyretmeniz için eklemiş bunuyoruz. En ses getiren filmlerden bir tanesi olup imdb den 6,5 puan almıştır ve aldığı puanın daha fazlasını hak etmektedir. Zamana karşı filmini full hd online izleme kalitesinde şuan içinde sitemiz bakfilmizle.com adresinde seyredebilme imkanı buldunuz şimdiden herkese iyi eğlenceler dileriz.

Zamana Karşı online izle filminin konusu;

Zamana karşı denince ilk olarak akla zamanla ilgili bir mücadele geliyor. Evet, filmimizde tam bununla ilgilidir. Zamanın altın gibi değerli hatta insan hayatından değerli bir dünyada yaşadığınızı düşünün o kadar ki değerli bir dünya canlanıyor filmde. Bilim adamlarınca yapılan bir araştırma sonucu dünya üzerinde korkunç bir olay gerçekleşmiştir ve insanlar artık zamana karşı bir yarış içerisindedir. Ne demek istediğimi biraz daha açmak gerekirsek dünyada 20 yaşına gelen her insanın kolunda zaman çizelgesi oluşmakta ve bu çizelge geriye doğru saymaktadır sıfırlanınca o insan ölmektedir. Fakat zengin iseniz sonsuz bir zaman sahibi olabilirsiniz fakat fakir iseniz 3 kuruş zaman için zenginlerin altında zaman fabrikalarında çalışmak zorundasınız. Fakat dikkat edilmesi gereken en önemli husus ise zamanın çalınabilir olmasıdır. Yani bir zaman soyguncusu gelir sizin kolunuza dokunarak zamanınızı sıfırlar ve kendine aktarır bu durumda ölmüş olursunuz. Bu yüzden zenginler ayrı bir bölgede ikamet etmektedirler oraya geçişte oldukça zordur. Süper bir film sizleri bekliyor iyi seyirler dileriz bakfilmizle.com ailesi.

Bakfilmizle.com Film Puanı: 7,5

Yöneticiden Yorum: Zamana karşı filmi hayatımda izlediğim en nefes kesici filmlerden birisidir gerçekten harika bir kurgu olmuştur. Yönetmeni ve senaristi tebrik etmek gerekir. Sizlerinde bu filmi izlemenizi öneriyorum iyi seyirler.

Benzer Filmler
Bak Film izle | Online HD Film izle | Vizyon Filmler | Sinema izle
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
film izle
Pi’nin Yaşamı Esaretin Bedeli Kuzuların Sessizliği Tanrıkent Ruhların Kaçışı